Reference

Absolutně perfektní, korektní, s jasnou analýzou a výsledky.

Viktor Pavelec

Velmi kladně oceňuji pozitivní a proaktivní přístup pana Kotuly. Pro jeho velké zkušenosti a silně pro-klientský přístup bych jeho služby kdykoli využil znovu. Děkuji!

Daniel Koloc

Pana Kotulu jsem poznal v roli kupujícího a jeho profesionalita a přístup k zákazníkovi mě natolik zaujal, že jsem jeho služeb využil i v případě prodeje vlastní nemovitosti

Jan Puška

Velmi vstřícné, ochotné a rychlé jednání, kompletní servis včetně komplikovaného jednání s Katastrem nemovitostí, dokonalá znalost problematiky.

Miloš Vlnař

S přístupem a kvalitou služeb poskytnutých panem Danielem Kotulou v souvislosti s prodejem mé bývalé nemovitosti jsem byl velmi spokojen a hodnotím jej jako vysoce profesionální. Doporučuji.

Ondřej Káno

Makléř Daniel Kotula je výjimečný v tom, že na rozdíl od ostatních makléřů se věnuje prodeji nemovitosti individuálně. A tudíž pečlivě zváží potřebné kroky k jejímu prodeji a zvolí tu nejvhodnější strategii. Daniel Kotula není ten typ makléře, který Vám řekne: Tak mi pošlete fotky a já to vyvěsím. Je to naprostý profesionál a to ho odlišuje od 99,9% makléřů. Nejednou jsem o jeho kvalitách mluvil s různými lidmi.

Jiří Polenta

Velmi profesionalni a precizni pristup

Miloslav Kapsa

Velice milý, vstřícný, ochotný, slušný

Marie Vysoka

Spolehlivost, velice příjemné jednání, rychlé vyřízení

Petr Pospichal

Nakup nemovitosti muze byt stresujici a casove velmi narocny, pod vedenim pana Kotuly vse probehlo bez problemu, vzdy se vsim poradil nebo primo zaridil. Urcite pana Kotulu doporucuji jako kvalitniho maklere!

Jan Vasil

S prací pana Kotuly jsem byla velice spokojená. Jeho osobně zainteresovaný přístup jak ke mně jako kupující, tak i vztah k paní prodávající. Projevil velkou dávku asertivity, tedy aby obchod proběhl co nejlépe pro všechny strany! Již jsem ho doporučila i mým známým.

Jana Huklasova

vstřícné a rychlé jednání, naprostá spokojenost

Petr Šabal

Velice profesionalni pristup, velka zkusenost a vysoka odbornost

Daniela Jeličová

Nejúžasnější makléř kterého známe ,tak nám zatím nikdo jiný nepomohl.Prostě úžasný.Máme tříletou zkušenost s ing. Kotulou.Vždy 100% pomohl, Moc Děkujeme Drimovi z Malé Strany.

Irena Drimová

Díky profesionálnímu přístupu byla nemovitost prodána velice rychle. Jsem velice spokojen s přístupem a jednáním, Dan je velice schopný člověk

Michal Karkoš

vstřícný, dokonale profesionální, velmi dobrý komplexně poskytnutý realitní servis

Hana Purová

Naprosto profesionální přístup

Jiří Štěpánek

Pan Kotula je profesionál každým coulem. Jeho profesionální a zároveň osobně příjemné vystupování, vysoká kvalita služeb a spolehlivost ho řadí na čelo pražského trhu.

Adam N‎ovy

Velmi profesionální přístup k prodeji bytové jednotky, maximální spokojenost.

Lukáš Hajek

Pan ing. Kotula zajistil rychlý a hladký průběh převodu bytu. Vše bylo hotové do měsíce.

Jan Sedlak

Byli jsme velmi spokojeni s makléřem Danielem Kotulou . Byl velmi ochotný a pružný v řešení našich otázek a vyřešení daných záležitosti s pronájmem.‎

Miloslav Venda

Skvělé

Jan Pelta

S makléřem jsme byli naprosto spokojeni - s jeho službami, přístupem, byl ochotný, milý a profesionální.

Pospíšilovi

Služeb pana Ing. Kotuly využívám již řadu let. Jsem mimořádně spokojený s jeho prací.. Je skoro neuvěřitelné, jaký obrovský přehled o Malé Straně má.. Jeho klienti jsou ,velice slušní a je s nimi jen veliká spokojenost.. po všech stránkách.Po celou dobu co se mi o nemovitost stará je vše v úžasném pořádku a nájemci jsou velice slušní a velice spořádáni a milují tuto část naší krásné Prahy- Malé Strany.Vždy sám se stará o plnou obsazenost domu,a i všechny administrativní práce a prostě vše co je potřeba. Naprostá spokojenost se vším co od našeho makléře pochází. moc děkuji a určitě doporučuji..

Karel Sehnal