Chci být

realitním makléřem

zn. navždy

Možná znáte ten pocit, když jdete do práce a říkáte si: "Stojí mě to za to? Je to, co dělám osm, deset nebo dvanáct hodin denně to, co mohu dělat celý život s pocitem, že mě to baví a naplňuje? Vidím, že někteří kolegové pracují jen na půl a přesto dostávají srovnatelný plat jako já.  Mám nápady, jak zlepšit chod firmy, ale je to strašně těžké tyto nápady prosazovat, kolegové se na ně dívají skepticky, nadřízení s tím nechtějí mít práci. Něco se mi podaří prosadit, ale je toho strašně málo oproti tomu, co bych si dokázal představit, nehledě na to, že jediný, kdo má ze zlepšení hlavní prospěch, je akcionář a mně možná dají malý vánoční bonus. Tak proč se snažit? Proč každé ráno vstávat a vydávat ze sebe to nejlepší? Roky běží neúprosnou rychlostí…… ."

Práce realitního makléře v RE/MAX je ideální pro osobnosti, které, ať už jsou na jakékoliv pozici v kterékoliv společnosti, vynikají svoji pracovitostí, charakterem, vnitřní motivací, zodpovědností, tvořivostí a dobrými mezilidskými vztahy. Realitní makléř je totiž u nás ze své podstaty podnikatelem a podnikatelé musejí být osobnostmi, mají-li uspět. Odměnou za práci, kromě peněz, jsou spokojení klienti, možnost svojí osobnost neustále rozvíjet a vytvářet své vlastní projekty. Úspěch v RE/MAX zejména záleží na Vás, ne na Vašem šéfovi, kolegovi nebo aktuální hospodářské situaci. Tedy jestliže jste unavení ve svém zaměstnání a myslíte si, že máte na víc, ozvěte se. Já jsem začínal podobně a ani na sekundu svého rozhodnutí nelitují a vím, že jsem našel svoje celoživotní „zaměstnání“.

Práce realitního makléře se může zdát nelukrativní, obzvláště pokud s nekvalitní prací některého z průměrných makléřů máte sami zkušenosti. Napišme si však, co všechno by měl kvalitní makléř umět a jaký by měl být.

  • Má znalosti v následujících oborech: právo, daně, oceňování, marketing psychologie, stavebně-technické, financování, pojištění a další.
  • Je důvěryhodný, charakterní, má analytické myšlení, je emocionálně inteligentní, má správné pracovní návyky, disciplínu, je proaktivní, přesný a další.
  • Dokáže získávat zakázky, tedy zvládá dobře osobní marketing a pracuje neustále na nových cestách oslovování klientů.
  • Umí spolupracovat v týmu nebo týmy vytvářet.

S takovým realitním makléřem by byli všichni spokojeni a měl by Vaše uznání a v tom je také největší kouzlo této práce. Aby dosáhl realitní makléř všech potřebných kvalit, musí na sobě neustále pracovat. 

RE/MAX dává všem svým makléřům kvalitní know-how, infrastrukturu a podporu, samotné makléře pak nechá uvolnit svůj potenciál. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsme se stali  jedničkou v realitním zprostředkování na světě.  

Pokud máte zájem uvolnit i Váš potenciál, napište mi. 

Můžete si přečíst i můj osobní příběh, abyste měli představu, že opuštění zaměstnání se stálým příjmem a začít pracovat v RE/MAX není jednoduché, když jste ale ta správná osobnost, zvládnete to!